למועמדים

תנאי קבלה: לתכנית הבין-תחומית יתקבלו מועמדים מצטיינים בעלי ראייה בינתחומית, חשיבה מעמיקה ופתוחה, לפי החלטת ועדת הקבלה, שתתחשב בציוני הבגרות והבחינה הפסיכומטרית, במכתב הגשת המועמדות, בריאיונות אישיים וסדנת הערכה אקדמית. לתכנית זו לא יתקבלו עתודאים. יתקבלו רק תלמידים אשר יכולים לעמוד בתכנית לימודים מלאה. התכנית אינה מקבלת בדרך כלל בעלי תואר ראשון. מועמדותם של בעלי תואר ראשון תישקל בכל מקרה לגופו.
 

סדרי ההרשמה: ניתן להירשם בין התאריכים 21.2.2021 - 7.3.2021. מכיוון שההרשמה בפברואר-מרץ, אנו מעודדים את הנרשמים לגשת לבחינה הפסיכומטרית לכל המאוחר במועד דצמבר. נקבל גם הגשות מועמדות של נבחני מרץ, אבל מועמדותם תישקל רק לאחר שיגיעו ציוני הפסיכומטרי שלהם.


יש לשלוח בקשה בדואר אלקטרוני . בהגשת המועמדות יש לכלול:

  • מכתב בקשה: מדוע התכנית מתאימה לכם ומדוע אתם מתאימים לתכנית. לפרט תחומי עניין, הישגים בעבר ותכניות לעתיד (עד שני עמודים).
  • פרטי המועמד/ת: שם פרטי ושם משפחה, מספר תעודת זהות, מספר טלפון וכתובת.
  • מסמכים מלווים: תמונה, קורות חיים, העתק תעודת הבגרות (שני העמודים של התעודה) ואישור לציון פסיכומטרי. ניתן גם לצרף עבודה מכל סוג המעידה על כישורי המועמד.

לבירורים: טלפון 03-6409322, מייל bentchumit@gmail.com. מועמדים המעוניינים להתייעץ עם תלמידי התכנית מוזמנים לכתוב אלינו  lautman.tau@gmail.com

 

הגשת המועמדות לתכנית אינה תחליף להליך הרגיל של רישום וקבלה ללימודים באוניברסיטת תל-אביב.

 

המעוניינים להתקבל לתכנית מוזמנים למפגש מועמדים שבו יימסר מידע על התכנית. המפגש ייערך ביום ה', 18.2.2021 בשעה 18:00. מידע על המיקום/לינק לזום יפורסם בסמוך למועד המפגש.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive