למועמדים

תנאי קבלה: לתכנית הבין-תחומית יתקבלו מועמדים מצטיינים בעלי ראייה בינתחומית, חשיבה מעמיקה ופתוחה, לפי החלטת ועדת הקבלה, שתתחשב בציוני הבגרות והבחינה הפסיכומטרית, במכתב הגשת המועמדות, בריאיונות אישיים וסדנת הערכה אקדמית. לתכנית זו לא יתקבלו עתודאים. יתקבלו רק תלמידים אשר יכולים לעמוד בתכנית לימודים מלאה. התכנית אינה מקבלת בדרך כלל בעלי תואר ראשון. מועמדותם של בעלי תואר ראשון תישקל בכל מקרה לגופו.
 

סדרי ההרשמה: ניתן להירשם בין התאריכים 1.3.2024 - 21.3.2024 מכיוון שההרשמה במרץ, אנו מעודדים את הנרשמים לגשת לבחינה הפסיכומטרית לכל המאוחר במועד פברואר. נקבל גם הגשות מועמדות של נבחני אפריל, אבל מועמדותם תישקל רק לאחר שיגיעו ציוני הפסיכומטרי שלהם.


יש לשלוח בקשה לדוא"ל bentchumit@tauex.tau.ac.il . בהגשת המועמדות יש לכלול:

  • מכתב בקשה: עמוד אחד.
  • פרטי המועמד/ת: שם פרטי ושם משפחה, מספר תעודת זהות, מספר טלפון וכתובת.
  • מסמכים מלווים: תמונת פנים ברורה, קורות חיים, העתק תעודת הבגרות (שני העמודים של התעודה) ואישור לציון פסיכומטרי. ניתן גם לצרף עבודה מכל סוג המעידה על כישורי המועמד.

 

המעוניינות.ים להתקבל לתכנית הבין-תחומית מוזמנות.ים למפגש שבו יימסר מידע על התכנית. המפגש ייערך ביום ה' 29.2.2024 בשעה 18:00, בבניין נפתלי אולם 001.

 

לבירורים: טלפון 03-6409322, מייל excell@tauex.tau.ac.il. מועמדים המעוניינים להתייעץ עם תלמידי התכנית מוזמנים לכתוב אלינו בדוא"ל לכתובת lautman.tau@gmail.com

 

הגשת המועמדות לתכנית אינה תחליף להליך הרגיל של רישום וקבלה ללימודים באוניברסיטת תל-אביב.

 

 

 

 


 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>