למועמדים

תנאי קבלה: לתכנית הבין-תחומית יתקבלו מועמדים מצטיינים בעלי ראייה בינתחומית, חשיבה מעמיקה ופתוחה, לפי החלטת ועדת הקבלה, שתתחשב בציוני הבגרות והבחינה הפסיכומטרית, במכתב הגשת המועמדות, בריאיונות אישיים וסדנת הערכה אקדמית. לתכנית זו לא יתקבלו עתודאים. יתקבלו רק תלמידים אשר יכולים לעמוד בתכנית לימודים מלאה. התכנית אינה מקבלת בדרך כלל בעלי תואר ראשון. מועמדותם של בעלי תואר ראשון תישקל בכל מקרה לגופו.
 

סדרי ההרשמה: ניתן להירשם בין התאריכים 1.3.2020 - 15.3.2020. מכיוון שההרשמה במרץ, אנו מעודדים את הנרשמים לגשת לבחינה הפסיכומטרית לכל המאוחר במועד דצמבר. נקבל גם הגשות מועמדות של נבחני אפריל, אבל מועמדותם תישקל רק לאחר שיגיעו ציוני הפסיכומטרי שלהם.


יש לשלוח בקשה בדואר אלקטרוני ובנוסף לשלוח אותה בדואר או למסור ביד למשרדי התכנית בשישה עותקים (עדיף בהדפסה דו-צדדית). הבקשה צריכה לכלול: שם, מספר תעודת זהות, מספר טלפון, כתובת ותמונה. בבקשה יש להסביר מדוע התכנית מתאימה לכם ומדוע אתם מתאימים לתכנית, לפרט תחומי עניין, הישגים בעבר ותכניות לעתיד. יש לצרף העתק תעודת הבגרות (שני העמודים) ואישור לציון הפסיכומטרי. ניתן גם לצרף עבודה מכל סוג המעידה על כישורי המועמד (את העבודה מספיק לשלוח רק בדואר אלקטרוני). כתובת משרדי התכנית: אוניברסיטת תל-אביב רמת-אביב, ת"ד 39040, מיקוד 6139001, בניין נפתלי, חדר 739 (לבירורים: טלפון: 03-6409322, מייל: bentchumit@gmail.com). מועמדים המעוניינים להתייעץ עם תלמידי התכנית מוזמנים לכתוב אלינו  lautman.tau@gmail.com

 

הגשת המועמדות לתכנית אינה תחליף להליך הרגיל של רישום וקבלה ללימודים באוניברסיטת תל-אביב.

 

המעוניינים להתקבל לתכנית מוזמנים למפגש מועמדים שבו יימסר מידע על התכנית. המפגש ייערך ביום ה', 27.2.2020 בשעה 18:00, באוניברסיטת תל אביב, בניין נפתלי, אולם 101.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive